Arthur II – lalka szmaciana chłopiec

Cieszę się, że nie produkuję swoich prac masowo. Tworzenie różnych postaci oraz szycie sezonowych ubranek sprawia mi dużo przyjemności. W okresie jesienno-zimowym uwielbiam siedzieć z drutami w rękach robiąc ciepłą czapkę (nawet jeśli założy ją tylko lalka), czy uszyć zimowe paltko. Kiedy nadchodzi wiosna wyciągam żółte i zielone tkaniny by nacieszyć nimi oczy po zimowej bieli, zaś latem obmyślam kolejny wzór na sandałki. Jednak w przypadku Artura, nie musiałam być kreatywna. Zostałam poproszona by jak najdokładniej odtworzyć lalkę, którą wykonałam dwa lata temu. Ku wielkiej radości zamawiającego, miałam nawet prawie wszystkie tkaniny na ubranka. I tak oto powstał – Artur II.

Chłopiec ubrany jest w koszulkę z biało-szare paski i spodenki w kratę. Wychodząc na dwór zakłada dodatkowo kurtkę oraz ciepłą wełnianą czapkę. Płaszczyk możecie zobaczyć na tym zdjęciu. Oczywiście na podszewce!

Nie chcę na niego narzekać, ale podczas sesji zdjęciowej Artur II podobnie jak jego poprzednik rozebrał się na placu zabaw do koszulki z krótkim rękawkiem! Przed reprymendą z mojej stronie nie uchroniła go nawet pozostająca na głowie czapka. Oj, te chłopaki!

I jeszcze dwa inne zdjęcia małego Artura.

0 komentarze
21 polubień
Prev post: Anita – szmaciana lalka artystycznaNext post: Damayanti – lalka szmaciana Hinduska

Related posts

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy