Lalka szmaciana 38 cm

Lalka widoczna na zdjęciu została wykonana na specjalnie zamówienie. Zazwyczaj szyję lalki, które wyglądają jak dzieci, dzięki czemu małe mamusie i tatusiowie mogą się nimi opiekować (inaczej wygląda zabawa z lalką wyglądającą jak dziecko oraz będącą dorosłą panią). Ale tym razem szyta przeze mnie lalka ma wyglądać jak pani- konkretnie mama dziecka.
Lalka ma 38 cm i uszyta jest z bawełny w cielistym kolorze. Włosy zostały wykonane z wełny skarpetkowej (70% wełna i 30% poliamid). Fryzurę można zmieniać. Jak wszystkie szyte przez mnie lalki, jest ona wypchana owczym runem. Lalka ma ubranka które widać na zdjęciach: sukienkę – bombkę, płaszczyk, buty i bieliznę. Dodatkowo dostaje zdejmowane perełki na szyję oraz torebkę – kopertówkę. Wszystko w granatowym kolorze – ulubionym kolorze mamy. D/1/2012/29

0 polubień
Prev post: Podsumowanie roku 2011Next post: Szydełkowa rodzina sikorek

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy