Lila – lalka szmaciana dla młodszych dzieci

Widoczna na zdjęciu Lila została wykonana z myślą o młodszym dziecku. Małe dzieci nie przebierają lalek, gdyż nie potrafią tego robić, za to chętnie się nimi opiekują w inny sposób – wożą je w wózku, układają do snu, karmią i przede wszystkim zabierają ze sobą, posiadając w ten sposób cząstkę swojego domu przy sobie.

Ta mała lalka została wykonana dla młodszego dziecka. Choć z zasady jest nierozbierana (jej ciało stanowi ubranko – body w kwiatki wykonane z grubszej patchworkowej duńskiej bawełny), ma dodatkowe ściągane ubranka – wełnianą szarą sukienkę, wykończoną szydełkiem, torebkę i buty. Lilka jest miększa niż większość szytych przeze mnie lalek, ma ok. 30 cm wielkości i wypchana jest owczym runem. Włosy zostały wykonane z wełny w zdecydowanym rudym kolorze. Lila ma niebieskie oczy. S/4/2013/23

Lila - lalka szmaciana Lila - lalka szmaciana Lila - lalka szmaciana

2 komentarze
0 polubień
Prev post: Petronela – waldorfska lalka szmacianaNext post: Inka – lalka szmaciana dla młodszych dzieci

Related posts

Komentarze

  • Marie

    11 lutego 2013 at 18:25
    Reply

    She is lovely, cheers Marie

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy