Michał – waldorfska lalka szmaciana 36 cm

Michał to urodzony podróżnik. Uwielbia piesze wędrówki po lesie. On pierwszy usłyszy kukanie kukułki czy stukanie dzięcioła. Temu małemu chłopcu nie trzeba dwa razy powtarzać, że czas już na spacer – kij w rękę, plecak na plecy i jest już gotowy do drogi. To dobry towarzysz dla aktywnego dziecka.

Michał ma 36 cm i uszyty jest z bawełny w cielistym kolorze. Włosy zostały wykonane z wełny (100% wełna). Michał ma oczy w kolorze niebieskim. Jak wszystkie lalki waldorfskie wypchany jest owczym runem. Michał ma ubranka, które widać na zdjęciach: bluzeczkę z długim rękawem, sztruksowe spodnie ogrodniczki, majtki, sweter, buty i obowiązkowy plecak. Wszystko wykonane jest z naturalnych materiałów – bawełny i wełny, szyte, robione na drutach i szydełku. Michał jest lalką szytą na zamówienie. D/15/2012/43

A o tym jak Michał został przyjęty przez swojego Tatusia możecie przeczytać tutaj: Lalek Michał – czołem kolego!

0 komentarze
0 polubień
Prev post: Kaja – szmaciana lalka waldorfska 36 cmNext post: Sonia – lalka szmaciana 36 cm

Related posts

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy