Ręcznie wykonana drewniana kołyska dla lalek 36-40 cm

Lalki też lubią spać. A w pięknej kołysce i pościeli śpi się zdecydowanie lepiej! Widoczna na zdjęciu kołyska została wykonana z litego drewna sosnowego (spód ze sklejki) i pomalowana bezzapachowym rozpuszczalnym w wodzie lakierem na biały transparentny kolor, dzięki czemu nadal widać fakturę drewna. Motywem przewodnim tego zestawu są zajączki – są one wyhaftowane na kołderce oraz namalowane (dwa różne) po obu stronach kołyski.
Poduszka i kołderka do tego łóżeczka zostały uszyte z włoskiej mięsistej bawełny, materacyk zaś z flaneli. Kołderka jest ozdobiona ręcznie wyszywanym motywem. Wypełnienie stanowi: w materacu – gąbka, w poduszce i kołderce – puszysty wysokiej jakości silikon. Pościel można prać.

Kołyska została wykonana w pojedynczym egzemplarzu – to naprawdę sporo godzin pracy trzech osób – pana Janusza, który wykonał kołyskę, osoby, która wyhaftowała wzorek na kołderce oraz mojej. Bardzo im za to dziękuję!

Kołyska ma wymiary 49x26cm (wymiary zewnętrzne) i dobra jest dla lalek wielkości 36- 40 cm. W skład zestawu wchodzi: ręcznie wykonana i malowana drewniana kołyska, materacyk, poduszka i kołderka.

Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek Drewniana kołyska dla lalek

1 komentarze
3 polubień
Prev post: Konik na patykuNext post: Filcowa szopka bożonarodzeniowa

Related posts

Komentarze

  • Wiesława

    5 maja 2014 at 17:38
    Reply

    Dzień dobry ile kosztuje biała kołyska dla lalek z zajączkiem lub gąskami? Pozdrawiam Wiesława Cichoń

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy