Alinka – artystyczna lalka szmaciana

Alinka pojedzie do domu, w którym ma już dwie siostry. Podobnie jak jej przyszła mamusia ma jasne kręcone włosy, oliwkowo-brązowe oczy i wieczny uśmiech na twarzy. I tak jak ona lubi też pastelowe kolory, kwiatki, oczywiście z odpowiednią proporcją różu we wszystkim. To niewiarygodne, jak zgrane w gustach są te dwie osoby! Na pewno uda im się szybko zaprzyjaźnić!

Alinka dostała ode mnie bluzeczkę w kwiatki, leginsy, oraz robiony na drutach bezrękawnik. Pytałam się jej kilka razy czy na pewno nie woli sweterka, ale stanowczo pozostała przy swoim pierwotnym wyborze. Dawno nie robiłam takiego ubranka, więc zamiast marudzić zabrałam się do pracy. Zobaczcie zestaw na zdjęciu.

A tutaj dziewczynka w samej koszulce.

Prezentację strojów zaczęłam od tego na przebranie, bo do nowego domu Alinka pojechała w pięknej różowej sukience (tkanina Liberty of London). Z kwiatkami we włosach wyglądała ślicznie. Dawno już nie stworzyłam tak pogodnej duszy!

Alinka ma 40 cm wielkości i powstała na zamówienie.

11 polubień
Prev post: Pokrowiec na bębenNext post: Pokrowiec na bęben

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy