Domek gościnnego Krasnala Sowinka – zestaw w walizce

Zestawy w walizce tworzę tylko na zamówienie. To niezwykle pracochłonne zabawki. Najlepiej byłoby zrobić jeden projekt i wykonać kilka takich samych zestawów, wtedy czas przeznaczony na projektowanie rozłożyłby się na więcej sztuk. Często sama jestem zaskoczona ile czasu zabiera wybranie tkaniny na ściany, podłogę, dobranie mebelków, decyzja czy będzie okno, jaki widok za nim. Każdą z tych decyzji muszę podjąć, w razie potrzeby dorobić lub dokupić dodatkowe akcesoria. Moje domki w walizce są w popularnej skali miniaturowej czyli 1:12, więc w razie potrzeby mogę udać się do sklepu na zakupy.

Właścicielem dzisiaj prezentowanego domku jest Krasnal Sowinek. To dobry znajomy leśnych zwierząt. Sowinek szczególnie przyjaźni się z sowami, które w razie potrzeby są nawet jego latającymi wierzchowcami. Sowinek ma już swoje lata, ale nadal z przyjemnością służy każdemu w potrzebie. Zobaczcie go na poniższych zdjęciach.

W ramach pomocy zwierzętom trafiła do jego domu kocia mama z dwójką dzieci. Od tego czasu w jego domku jest naprawdę wesoło! Krasnal zajął się nimi bardzo troskliwie.

Siedząc całymi dniami nad robótką, wydziergał dla nich wełniany kocyk, potem zrobił piłeczkę i wreszcie zdobył nawet większe naczynia do jedzenia. Kocia rodzina ma u niego naprawdę dobrze!

Domek krasnala nie ma zbyt wielu wygód – szafa, łóżko, kufer na skarby, ławka, piec do gotowania, krzesełka. Wszystko jest jednak zadbane i czyściutkie. Miękkie poduszki, dywanik przed łóżkiem, koszyk, zioła w doniczkach – Sowinek ma dokładnie to, czego potrzebuje do życia.

Cały wyposażenie domku widać na poniższym zdjęciu.

Mam nadzieję, że zabawka sprawi wiele radości dzieciom, dla których została stworzona.

3 polubień
Prev post: Pokrowiec na bębenNext post: Pokrowiec na bęben

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy