Dorli – szmaciana lalka artystyczna

Przedstawiam Wam Dorli – lalkę, która powstała na prezent dla dorosłej wielbicielki lalek. Cieszę się, że moje prace trafiają do różnych domów. Wkładam w nie dużo pozytywnej twórczej energii i mam nadzieję, że jest to wyczuwalne. Nieodmiennie czuję się też zaszczycona faktem, że osoby chcą zapraszać je do swoich domów i życia. To inspiruje mnie do dalszego tworzenia. Bez Was nie mogłabym realizować swojej pasji, jaką jest szycie zabawek. Bardzo Wam za to dziękuję!

Dorli ma 48 cm wielkości, niebieskie oczy i jasne proste włosy. Dziewczynka ma ubranka inspirowane „strojem uczniowskim”, czyli białą koszulkę, wełnianą szarą spódniczkę, podkolanówki, granatowy sweterek, beret, torebkę i buty.

Dzięki uprzejmości mojej koleżanki po fachu (dziękuję Beatko!) mam nowe ciekawe tkaniny zaprojektowane przez znaną ilustratorkę i pisarkę bajek dla dzieci – Danielę Drescher. Od dawna myślałam o tym zakupie. Przyjrzyjcie się wzorom na koszulce. Dla mnie to bajka!

A tutaj Dorli w koszulce w dzieci i owce. Piękny zimowy wzór.

Spędziłam z tą lalką dobrych kilka dni. Jej uśmiech rozjaśniał szarość dnia. Ciekawe, czy wywoła takie same odczucia w swoim nowym domu. Paczka jest już przygotowana do wysyłki. Święty Mikołaj może odznaczyć kolejny prezent jako „gotowy”.

42 polubień
Prev post: Kurnik w walizce – szydełkowe zwierzątkaNext post: Lalka szmaciana niemowalczek

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy