Gabi – lalka szmaciana

Zaczął się nowy rok. Przedstawiam Wam pierwszą tegoroczną lalkę – Gabi. Dziewczynka jest trochę podobna do swojej przyszłej mamusi – ma opalony odcień skóry, brązowe oczy oraz ciemne kręcone włosy. No i podobnie jak ona lubi kolor fioletowy i tęczę.

Gabi dostała ode mnie dwa zestawy ubranek. Ten na zimne dni składa się z koszulki z długim rękawem (uszyłam ją z rozciągliwej wełenki z merynosa), sztruksowych krótkich spodenek, podkolanówek i cieniowanego sweterka. Szczegóły możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

A tutaj Gabi w swoim ciepłym kolorowym sweterku i bluzeczce.

Drugi strój, czyli wesoła pomarańczowa sukienka jest leciutka, dlatego też świetnie nada się na letnie dni. Tęczowe podkolanówki oraz buty pasują i do tego stroju. Z dobrego źródła wiem, że jej przyszła mama też lubi łączyć wiele kolorów i wzorów naraz.

Lalka ma 36 cm wielkości i została uszyta na zamówienie.

2 polubień
Prev post: Zosia Samosia – lalka szmacianaNext post: Jaś – artystyczna lalka szmaciana

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy