Kalle – artystyczna lalka szmaciana chłopiec

Przedstawiam Wam Kallego – chłopca z opaloną buzią i jasnymi od słońca włosami (chyba miał udane wakacje:))) Kalle jest marzycielem. W jego bogatym świecie wyobraźni, można spotkać mówiące zwierzęta, niezwykłe budowle i nawet istoty, dla których ludzie nie mają określeń. Kalle lubi piękno i harmonię w każdej formie, dlatego w ogóle nie przejmuje się tym, co ktoś pomyśli o jego stroju (nietypowym w końcu jak na małego chłopca). Uwielbia swoje spodnie w kratkę, lnianą białą koszulę i muszkę. Dzięki temu strojowi spotyka wiele ciekawych osób, z którymi może porozmawiać na interesujące go tematy. Powiem Wam szczerze – ten chłopiec ujął mnie swoją odwagą i polotem. Zobaczcie małego marzyciela na dzisiejszym spacerze.

Strój Kallego opisałam już wyżej – to lniana koszula z podwyższonym kołnierzykiem, aksamitna muszka oraz wełniane spodnie w kratę. Jesień wisi w powietrzu, nieprawdaż?

Do tego skórzane rude półbuty. W sam raz na chłodniejszą porę roku.

I dwa ostatnie zdjęcia chłopca. Tym razem w sweterku. Trochę nietypowym bo zapinanym na suwak, lecz to celowy akcent nowoczesności w jego stroju.

Ach te kolory. Piękne nieprawdaż?

Kalle ma 45 cm wielkości i został wykonany na zamówienie.

10 polubień
Prev post: Anja – lalka szmacianaNext post: Daisy – lalka szmaciana typu vintage

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy