Laura – szmaciana lalka artystyczna

Pracownia pomocnika Świętego Mikołaja była czynna prawie do samego końca. Ostatnie dwie zabawki zostały odebrane dosłownie na trzy dni przed Wigilią. Jedną z nich jest właśnie Laura. Dziewczynka ma 48 cm wzrostu i piękne kręcone włosy. Moje ostatnie Lalindy chętnie ze mną współpracują i wykazują się nadzwyczajną cierpliwością w oczekiwaniu na kolejne sztuki odzieży. Korzystając z podpowiedzi Laury, z przyjemnością uszyłam widoczną na zdjęciu sukienkę w kratę, do tego skórzaną torebkę i buty. Uśmiech na jej twarzy powiedział mi, że będzie ją nosiła chętnie .

A oto lalka w sukience.

Drugi zestaw zajął mi więcej czasu. Fioletowe sztruksowe ogrodniczki ozdobione są kieszonką oraz lamówką w kwiatki. Sprzączki, skórzane łatki, wszystko wyszło bardzo „dziewczyńskie”. Do tego koszulka z naszytym misiem oraz sweterek na chłodne wieczory. Laura koniecznie chciała też dostać opaskę z kwiatkami na włosy. Wydziergałam ją na szydełku z tej samej wełny, z której postał sweterek.

Mam nadzieję, że Laura szybko znajdzie drogę do serca swojej nowej mamy.

12 polubień
Prev post: Marcelina – szmaciana lalka artystycznaNext post: Kurnik – zestaw zwierzątek w walizce

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy