Pokrowiec na bęben

To ostatnia praca, którą wykonuję w 2021 roku. Kolejny pokrowiec na bęben. Nie spodziewałam się, że moja nauka gry na bębnie obręczowym zaowocuje rozwinięciem nowego działu Lalindy. Znajduję jednak dużo radości w tworzeniu tych użytecznych toreb. Sama, choć jestem zdecydowanie początkująca, lubię grać w naturze – siedząc w lesie, lub nad jeziorem. Noszenie bębna w siatce na zakupy jest jakieś dziwne. No i oczywiście względy bezpieczeństwa. Lepiej jeśli bęben jest zabezpieczony.

Dzisiejszy pokrowiec, podobnie jak poprzednie ma celtycki wzór, który nazwy się triskelion. Nazwa pochodzi od greckiego słowa „Triskeles” oznaczającego „trzy nogi”. Triskele lub potrójna spirala jest starożytnym symbolem oznaczającym ruch, energie w akcji, cykle, postęp, rewolucję i rywalizację. Na zdjęciach kolory wyszły bardziej jaskrawe niż w rzeczywistości. Bardzo mi się podobał.

3 polubień
Prev post: Adriana – szmaciana lalka artystycznaNext post: Petronella – lalka szmaciana

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy