Ellie – szmaciana lalka artystyczna

Dzisiaj przedstawiam Wam uśmiechniętą Ellie! Laleczka jest mała. Ma zaledwie 32 cm wielkości. Czy to przeszkadza jej w życiu? Absolutnie nie! Ellie twierdzi, że mała osóbka wszędzie się zmieści – nawet w małym plecaczku lub torebce. Trudno się z nią nie zgodzić. Czy ta sympatyczna dziewczynka planuje wskakiwać do bagażu, który gdzieś zobaczy? Nie wiem. Jednak wcale bym się nie zdziwiła, gdyby taki pomysł zaświtał w jej głowie. Ja zdecydowanie poprosiłam ją by siedziała spokojnie na moim biurku. Aby ją czymś zająć, dałam jej do zabawy guziki i szpulki. Do nowego domu ma pojechać z braciszkiem, jeszcze mniejszym niż ona, który będzie powstawał jako następny. A ponieważ obie lalki mają ubranka na zamianę, uszycie go zajmie mi kolejnych kilka dni.

Poniżej Ellie w sukience uszytej z tkaniny zaprojektowanej przez Danielę Drescher.

Zestaw ubranek Ellie możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu – sukienka, miękki robiony na drutach sweterek, koszulka z długim rękawem, lniane krótkie spodenki, piżama, buciki i torebka. Oprócz tego skarpetki, majtki i opaska do włosów, których tu nie widać, ale można zobaczyć na lalce.

A oto lala w swoich pozostałych zestawach ubranek.

18 polubień
Prev post: Greta – szmaciana lalka artystycznaNext post: Harrison – szmaciany mini niemowlaczek

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy