Greta – szmaciana lalka artystyczna

Poznajcie uśmiechniętą Gretę! Dziewczynka ma dłuższe kręcone włosy, trochę piegów na nosie i szeroki uśmiech. Choć pracowałam nad nią w styczniu – miesiącu, który nie nastraja zbyt optymistycznie osoby odczuwające brak słonecznego światła, wniosła ona do mojej pracowni dużo świeżości i radości. Jej szeroki uśmiech jest zwyczajnie zaraźliwy, a pogodne usposobienie udziela się otoczeniu! Nie bez znaczenia jest też fakt, że powstawała szybko, zdecydowana jak chce wyglądać. Lubię taką współpracę!

Ubranka dla Grety zostały wymyślone przez Zamawiającego. Dziewczynka ma więc lniane spodenki na szelkach, koszulkę w paski i szydełkowe buciki. Do tego torebeczkę kota, do której z własnej inicjatywy dodałam opaskę na włosy z kocimi uszami. Wygląda jak kocia fanka, nie sądzicie?

W zestawie jest też wełniany zielony sweterek oraz beret na chłodniejszą porę. Wszystko utrzymane jest w stonowanych naturalnych kolorach.

I ostatnie zdjęcia najnowszej Lalindy! Udanej podróży Greta! Baw się dobrze w nowym domu. Zarażaj swoim uśmiechem kolejne osoby.

Lalka na 40 cm wielkości i już znalazła swój dom.

19 polubień
Prev post: Ron – szmaciana lalka artystycznaNext post: Ellie – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy