Hania – szmaciana lalka waldorfska

Hania powstała na zamówienie jako młodsza siostra Stasia. Rodzeństwo będzie można zobaczyć od czasu do czasu na Facebook-u ponieważ zostaną modelami lalkowych ubranek w firmie Olivia and Bella. Szczęściarze, będą mieli wiele zabawy podczas przebierania oraz towarzystwo innych szmacianych dziewczynek i chłopców. Osoba, która kupiła Hanię i Stasia już obmyśla co im uszyć na powitanie.

Hania ma 34 cm wielkości i uszyta jest z bawełny w jasnym neutralnym cielistym kolorze. Wszystkie szwy zostały wykonane bardzo starannie z myślą o latach użytkowania. Lalka wykonana jest techniką waldorfską. Hania ma wyszywane wełniane włosy w stonowanym słomkowym kolorze oraz ciekawskie niebieskie oczy. Jak wszystkie szyte przeze mnie lalki wypchana jest owczym runem. Hania już znalazła swój dom.

Lalka szmaciana waldorfska Lalinda Lalka szmaciana waldorfska Lalinda Lalka szmaciana waldorfska Lalinda Lalka szmaciana waldorfska Lalinda

1 komentarze
4 polubień
Prev post: Laleczki biedroneczkiNext post: Malinka – szmaciana lalka waldorfska

Related posts

Komentarze

  • Lucyna

    18 czerwca 2015 at 19:18
    Reply

    Świetne trio :) :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy