Małe szmaciane laleczki

Mijają dni i podczas pracowitych poranków powstały dwie kolejne małe laleczki. Tym razem nie mają jednak różowych włosków. Na życzenie zamawiających – powstały blondynka i brunetka. Zobaczcie jak przyjaciółki prezentują się w plenerze.

Od samego początku małe laleczki ubieram zawsze tak samo. Zmieniają się jedynie materiały z których powstają kolejne sukienki, bielizna, podkolanówki, czy wreszcie prawie że miniaturowe buty. Jednak tym razem zostałam poproszona o dorobienie sweterka. Znalezienie pasującej cienkiej włóczki wcale nie było takie proste. Finalnie wykonałam go ze świetnej jakości błyszczącej bawełny, w odcieniu ciemnego zgaszonego różu.

Tutaj lalka w kompletnym stroju:

Druga dziewczynka ma sukienkę w wesołych letnich kolorach. Bardzo lubię połączenie musztardowego z turkusem. Oczywiście tutaj jest nawet więcej kolorów, lecz wszystkie razem bardzo mi się podobają. Sama chętnie miałabym je wszystkie na sobie!

Następna lalka pojawi się najwcześniej za dwa tygodnie. Tym razem nie będzie to kolejny maluch lecz większa postać z rzeźbioną twarzą.

0 komentarze
4 polubień
Prev post: Mała szmaciana laleczkaNext post: Szmaciana lalka artystyczna

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy