Mila – lalka szmaciana niemowlaczek

Mila ma ciemniejszy odcień skóry, ciemne brązowe wyszywane włosy i oczy. Przypomina mi trochę lalkę, którą ja sama bawiłam się jako małe dziecko (tylko, że moja była plastikowa). Niemowlaczek został uszyty z wykroju na lalkę 40 cm lecz ma zgięte ręce i nogi, więc trudno go naprawdę zmierzyć. Twarz lalki jest podrzeźbiana metodą filcowania na sucho. Jak wszystkie szyte przez mnie prace Mila wypchana jest owczym runem. Niemowlaczek ma ubranka, które widać na zdjęciach: zapinaną na rzepy pieluszkę, białą koszulkę z kołnierzykiem, luźne spodenki, pasującą do nich czapeczkę oraz wykonany na szydełku sweterek i buty z pomponem. Wszystko wykonane jest z wielką dbałością o detale, z naturalnych wysokiej jakości materiałów – bawełny i wełny. Mila już znalazła swój dom.

Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda

0 komentarze
9 polubień
Prev post: Szymek – lalka szmaciana chłopiecNext post: Ava – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy