Nastka – szmaciana lalka artystyczna

Dzisiaj prezentuję Wam białowłosą Nastkę. Od dawna miałam w swoim pudełku miękkie loki, które chciałam użyć dla kogoś specjalnego. I oto wreszcie nadeszła okazja! Dziewczynka ma jasną cerę, jasne loki i brązowe oczy. Lalka ma 37 cm wielkości, więc nie jest zbyt duża. Jest delikatną marzycielką lubiącą wiosnę, opowieści o wróżkach i zbieranie kwiatów. Nastka lubi chodzić w rozpuszczonych włosach. Mówi , że są jak promienie słońca i księżyca. Wcale się temu nie dziwię. Za każdym razem kiedy na nią patrzę zawieszam na nich wzrok.

Lalka ma zestaw ubranek widoczny na zdjęciu – cienkie spodenki, koszulkę w drobne kwiatki, sweterek, z drewnianymi guzikami, skarpetki, majtki, opaskę na włosy, oraz buty i torebkę.

Tak wygląda Nastka w swoim stroju.

Włosy najnowszej Lalindy nie nadają się do zwykłego czesania. Trzeba zaplatać je rękami z wyczuciem. Szyłam tą lalkę z myślą o starszej dziewczynce lub nawet dorosłym kolekcjonerze lalek.

16 polubień
Prev post: Monisia – mała szmaciana lalkaNext post: Alicja w Krainie Czarów – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy