Nika i Nela – szmaciane siostry

Ten rok zdecydowanie zdominowały siostry! Dodam, że bardzo mnie to cieszy, ponieważ w ten sposób rodzina lalek Lalindy powiększa się o dwie postacie naraz. Dzisiaj do familii dołączają – starsza Nika, oraz jej młodsza siostrzyczka Nela. Laleczki są stosunkowo niewielkich rozmiarów. Mają odpowiednio 34 oraz 29 cm. Na życzenie Zamawiającego, dziewczynki mają opalony odcień skóry, naturalne kozie włosy oraz brązowe oczy. Zobaczcie je na dzisiejszym spacerze w parku.

Ubranka dla sióstr miały być w kolorach musztardowym, niebieskim i bordowym. Od siebie dodałam jeszcze kilka żywych akcentów – w końcu zbliża się najsoczystsza pora roku, nieprawdaż? Te pomarańcze oraz odcienie brązu świetnie będą wyglądały na jesiennych spacerach. Oto starsza Nika w swoich dwóch kreacjach. Po lewej stronie w jeansowej bluzeczce, sztruksowych spodenkach oraz długim sweterku z kapturem, zaś po prawej sukience w piękną kratkę. Dodatki pasują do obu strojów.

Oto zestaw jej ubranek z wyłączeniem majtek oraz skarpetek.

I jeszcze jedno zdjęcie Niki.

Młodsza siostra zgodnie z ustaleniami, miała mieć jaśniejsze włosy. Takie też ma oczy, choć nadal brązowe jak jej siostra. Nela dostała ode mnie stroje w kolorze niebieskim oraz musztardowym. Obserwując moje prace, wiecie, że lubię intensywne kolory, więc pracując nad ubrankami dla obu dziewczynek mogłam się nimi w pełni nasycić. Ten niebieski z turkusem wygląda naprawdę dobrze! Młodsza dziewczynka także dostała garderobę na zmianę. Po lewej stronie jest ubrana w koszulkę i pasującą do niej spódniczkę, zaś po prawej w sukienkę z kwiatkową aplikacją. I znowu, wszystkie dodatki pasują do obu strojów.

Oto zestaw małej Neli.

Tutaj buty obu sióstr.

I jeszcze jedno zdjęcie Neli w mięciutkiej, przewiewnej sukience.

Mam nadzieję, że siostrzyczki będą się dobrze bawiły w swoim nowym domu!

0 polubień
Prev post: Pościel lnianaNext post: Eli – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy