Pokrowiec na bęben

Moja najnowsza lalka czeka na przesyłkę z włosami. Ma już gotowe wszystko oprócz peruki. W międzyczasie pracuję nad kolejnymi zamówieniami. Pokrowiec, który dzisiaj pokazuję jest prezentem dla szczególnej osoby. Magda zajmuje się opowiadaniem Baśni. Możecie posłuchać jej na żywo podczas różnego rodzaju festiwali, kameralnych spotkań organizowanych w różnych częściach Polski, a także przez interenet na jej stronie Facebook oraz Baśnie Ludów Ziemi. W kwietniu uczestniczyłam w jej warsztatach pt. Prastara Sztuka Opowiadania. Spotkania były poruszające i dotyczyły nie tylko opowiadania Baśni z użyciem głosu i instrumentów muzycznych, roli Baśniarza lecz także słuchania Tego Co Chce Być Wypowiedziane. Było mi bardzo miło, kiedy Magda zgodziła się przyjąć ode mnie ten pokrowiec w ramach odwdzięczenia się za kurs. Mam nadzieję, że będzie jej dobrze służył.

Na wieku pokrowca znajduje się symbol Białego Bizona. To imię bębna, który uczestniczy w opowiadaniu Baśni przez Magdę. Jeśli chcecie przenieść się na chwilę do innego świata i posłuchać jej opowieści o Białym Bizonie zapraszam TUTAJ

Poniżej szczegóły pokrowca.

2 polubień
Prev post: Pokrowiec na bębenNext post: Lenka – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy