Szmaciany niemowlaczek Ella

Przedstawiam Wam nowego niemowlaczka – Ellę. Laleczka ma 30 cm wielkości i została wykonana na zamówienie. Miała być podobna do Kelly – we wzroście, wadze (czyli ma obciążenie w środku), a nawet ubrankach (chodziło konkretnie o długą flanelową koszulkę w starym stylu). By choć trochę odróżnić obie dziewczynki, wykonałam inną aplikację na ubranku, zmieniłam też drugi zestaw ubranek. I tak Ella dostała koszulkę z krótkim rękawkiem, spodenki i wiązaną na ramionach kolorową sukieneczkę. Pracując nad nimi zatęskniłam za latem – słońcem, letnimi sportami i… truskawkami. A tu jeszcze miesiąc do wiosny:)))

Lalka powędruje daleko lecz będzie jej wygodnie w podróży ponieważ dostała też nosidełko wraz z miękką poduszeczką i ciepłym kocykiem. Wszystko wykonane zostało z wielką dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości naturalnych materiałów – bawełny, flaneli, lnu i wełny.

Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda

0 komentarze
11 polubień
Prev post: Louis – waldorfska lalka szmaciana chłopiecNext post: Lalka szmaciana Petra

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy