Szydełkowe wielkanocne zajączki i kurczaczki

Szydełkowe zwierzątka widoczne na zdjęciu zostały wykonane z myślą o wielkanocnym koszyczku. Są stosunkowo niewielkich rozmiarów – dwa zajączki bez problemu zmieszczą się na ręce.

Kurczaczki zostały wykonane z dosyć sztywnego moheru w żółtym intensywnym kolorze (80% mohair), a zajączki z angory. Wypełnienie zwierzątek stanowi owcze runo. Zajączki są cudownie miękkie i miłe w dotyku, a kurczaczki odpowiednio puchate.

Zwierzątka zostały wykonane na zamówienie.

Szydełkowe zwierzątka Szydełkowe zwierzątka Szydełkowe zwierzątka Szydełkowe zwierzątka Szydełkowe zwierzątka Szydełkowe zwierzątka

4 komentarze
7 polubień
Prev post: Szydełkowa rodzina sikorekNext post: Krasnoludek Drewko z Wiewiórczej Dziupli

Related posts

Komentarze

 • dollmaker

  26 marca 2013 at 19:18
  Reply

  Sliczne kurczaczki, takie puchate. Zajączki mają fajne uszy - a może to nawet słuchy. Od razu się myśli o świętach. Wesołych Świąt , smacznego […] WięcejSliczne kurczaczki, takie puchate. Zajączki mają fajne uszy - a może to nawet słuchy. Od razu się myśli o świętach. Wesołych Świąt , smacznego jajka i mokrego dyngusa. Pozdrawiam. Mniej

  • Agnieszka
   to dollmaker

   27 marca 2013 at 17:20
   Reply

   Dziękuję! I także życzę Wesołych Świąt!

 • Alex

  28 marca 2013 at 04:01
  Reply

  Always so cute! Beautiful work :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy