Życzenia świąteczne

Moi Drodzy, Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech
te Święta będą dla każdego z Was niezapomnianym czasem spędzonym z Rodziną, wśród przyjaciół i bliskich. Niech przyniosą one wytchnienie od codziennego zabiegania, dadzą siłę i energię do do podejmowania nowych wyzwań. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Każdemu z Was dużo pomyślności, szczęścia i miłości. Niech spełnią się wszystkie (albo przynajmniej te najważniejsze) Wasze marzenia.

Korzystając z okazji dziękuję też za wszystkie pozytywne komentarze, listy i telefony. To dla mnie ogromnie inspirujące! Robótkującym życzę samych kreatywnych pomysłów, ochoty na ich wykonanie i…. wielu chętnych na ich zakup. Wszystkiego najlepszego!!!

2 komentarze
0 polubień
Prev post: Rodzina krasnaliNext post: Torebeczki biedroneczki

Related posts

Komentarze

 • Krystyna

  25 grudnia 2014 at 22:30
  Reply

  Dziękując za miłe życzenia skierowane do nas, które zaglądamy tutaj, ja też chciałabym złożyć Pani życzenia pięknych świąt Bożego Narodzenia i spełnienia oraz realizacji […] WięcejDziękując za miłe życzenia skierowane do nas, które zaglądamy tutaj, ja też chciałabym złożyć Pani życzenia pięknych świąt Bożego Narodzenia i spełnienia oraz realizacji wszystkich planów, marzeń i pomysłów w Nowym Roku. Jednocześnie dziękuję bardzo za .życzliwość, pomoc i miłe słowa. Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko dla Pani i rodziny. Mniej

 • Lucyna

  25 grudnia 2014 at 23:08
  Reply

  Serdeczne życzenia Wesołych Świąt dla Pani i Rodziny , pięknie pachnącej choinki, zdrowia i dalszej energii na co dzień. Dziękując za życzliwość, uśmiech i pomocną […] WięcejSerdeczne życzenia Wesołych Świąt dla Pani i Rodziny , pięknie pachnącej choinki, zdrowia i dalszej energii na co dzień. Dziękując za życzliwość, uśmiech i pomocną dłoń, życzę dużo zdrowia, sił, pomysłów i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Serdecznie pozdrawiam Lucyna :):):) Mniej

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy