Aleksandra – lalka szmaciana niemowlaczek

Przedstawiam Wam nowego niemowlaczka w Lalindowej rodzinie. Ma na imię Aleksandra i jest dosyć duża – ma ponad 45 cm wielkości. Waży też niemało, ponieważ postanowiłam dociążyć ją nieco w brzuchu. Lalki z dodatkowym obciążeniem są bowiem inne w odbiorze. Wierzcie mi, każdy z nas podnosząc określony przedmiot, ma wyobrażenie ile będzie on ważył. A tutaj… niespodzianka, która zatrzymuje nas na chwilę.
W przypadku niemowlaczka jest to wyjątkowo na miejscu, ponieważ dodaje ciału pewnego bezwładu, który charakteryzuje najmłodszych. Twarz Aleksandry została wykonana metodą filowania na sucho. Dodałam zdjęcie z pracy byście mogli zobaczyć, jak wygląda ona „pod skórą”.
Aleksandra dostała ode mnie jeden zestaw ubranek – pieluszkę, uszyty z tej samej tkaniny komplecik – sukienkę i krótkie spodenki, czapeczkę, sweterek i buty. Wszystko zostało wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Wyszywane włosy Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Buty dla lalki Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda Lalka szmaciana niemowlaczek Lalinda

1 komentarze
16 polubień
Prev post: Shaun – szmaciana lalka waldorfska chłopiecNext post: Jenny – lalka szmaciana

Related posts

Komentarze

  • Maria da Conceição do Nascimento de Morais

    22 kwietnia 2022 at 17:33
    Reply

    Linda arte.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy