Lucia – lalka szmaciana

Pracę nad małą Lucią rozpoczęłam na początku grudnia ubiegłego roku, jednak dopiero teraz udało mi się ją skończyć. Lalka jest niewielkich rozmiarów – ma około 30 cm, jednak dzięki temu jest bardzo poręczna, także dla młodszych dzieci. Długo szukałam dla niej odpowiednich włosów. Wełniane? Nie. Boucle? Nie. Wreszcie zostały mi do wyboru dwa rodzaje włosów w podobnym kolorze – mohairowe oraz naturalne kozie. Po dłuższym namyśle stwierdziłam, że mohairowe bardziej pasują do Lucii, bo jest ona taką zwykłą, najzwyklejszą małą dziewczynką. Mysie warkoczyki lepiej oddają jej charakter.
Lalka dostała ode mnie jeansową sukienkę, którą ozdobiłam skórzanymi kieszonkami, majtki, wykonane na szydełku kozaki i ponieważ nie mogłam się zdecydować co lepiej na niej wygląda – sweter czy kamizelka, dostanie obie te rzeczy.
Lucia szuka domu. Cena 960 zł.

Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana Lalinda

0 komentarze
4 polubień
Prev post: Mały szmaciany niemowlaczek – zestaw z nosidełkiemNext post: Teri – lalka szmaciana

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy