Teri – lalka szmaciana

Osoby, które obserwują moje prace wiedzą, że raczej rzadko szyję z ciemniejszych odcieni cielistych, choć mam ich kilka w swoich zbiorach – od lekko opalonych na bardzo ciemnych brunatnych skończywszy. Ten, który widzicie na Teri jest kolorem „indiańskim”. Szyłam już z tej tkaniny kilka lalek lecz wszystkie stylem nawiązywały do kultury rdzennych Amerykanów. Miały więc skórzane stroje, zdobione koralikami, piórami i haftami. Tym razem postanowiłam połączyć ten kolor cielisty, ze zwykłym ubiorem dziecięcym, a że nadal za okami zima, dziewczynka oprócz koszulki i spodni dostała zimowy płaszczyk. Ciekawe czy tam gdzie się uda, także będzie padał śnieg.

Teri ma 37 cm wielkości. Wszystkie szwy zostały wykonane bardzo starannie z myślą o latach użytkowania. Dziewczynka ma mohairowe włosy i ciemno orzechowe oczy. Jak wszystkie szyte przeze mnie lalki wypchana jest owczym runem. Teri ma następujące ubranka: majtki, koszulkę w roślinne wzorki, wełniane spodnie z łatami, zimową kurtkę oraz buty. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości naturalnych materiałów, szyte i robione na szydełku.

Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Lalka szmaciana Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana Lalinda

2 komentarze
13 polubień
Prev post: Lucia – lalka szmacianaNext post: Kelly – mały szmaciany niemowlaczek

Related posts

Komentarze

  • Kristie Carwithen

    1 lutego 2017 at 20:50
    Reply

    Hi, Can i ask if she is for sale? Thank you

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy