Marcelina – szmaciana lalka artystyczna

Marcysia lubi przebywać w naturze (stąd tyle zieleni w jej garderobie). A z całej dostępnej ziemskiej obfitości natury najbardziej lubi… koty! Dlatego powiem Wam, że w kwestii tkaniny na bluzeczkę byłyśmy zgodne. To MUSI być coś z kotami! Ufff… na całe szczęście w moich zbiorach zawsze znajdzie się coś dla kociarzy i psiarzy:))) Kocia torebka została przyjęta z równym entuzjazmem. Proponowałam jej dodatkowo opaskę z uszkami, ale Marcysia powiedziała mi, że woli bawić się w tymi czworonogami niż je udawać. Zamiast opaski z uszami są więc szydełkowe kwiatki na kitki. I zawadiacka czapka! Ale po kolei. Marcysia pojedzie do domu z ubrankami na przebranie. Pierwszy zestaw składa się z:

Tutaj zbliżenie kociej torebki.

Tak wygląda Marcysia w cieplejszej odsłonie.

Na przebranie uszyłam Marcelinie sukienkę w geometryczne wzory. Podkolanówki, buty, czapka i sweterek pasują do obu zestawów.

Marcysia ma 47 cm wzrostu i została wykonana na zamówienie.

A oto dodatkowe ubranka dla Marcysi.

20 polubień
Prev post: Pokrowiec na bębenNext post: Laura – szmaciana lalka artystyczna

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy