Posumowanie roku 2016

Minął kolejny rok. Choć w tym czasie powstały tylko 32 lalki, uważam go za niezwykle istotny. Dlaczego? Ponieważ po raz pierwszy odważyłam się poprowadzić zajęcia z szycia lalek w języku angielskim. To dla mnie nie lada wyczyn, ponieważ nie uczyłam się tego języka w szkole. Przygotowując się do pierwszych zajęć, cała poddenerwowana opracowałam sobie własny słowniczek krawiecki, a przed samymi warsztatami co chwila próbowałam sobie przypomnieć jak wymawia się dane słowo. I wiecie co? Wcale nie było tak strasznie. Dałam radę! Zwłaszcza iż dla wielu uczestników, angielski także był drugim językiem.

Korzystając z okazji chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za życzliwą obecność, wszystkie komentarze i telefony. Życzę Wam sukcesów w przełamywaniu własnych barier i w ogóle wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

podsumowanie_roku_2016_1m podsumowanie_roku_2016_2m

1 komentarze
2 polubień
Prev post: Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!Next post: Mały szmaciany niemowlaczek – zestaw z nosidełkiem

Related posts

Komentarze

  • Alicja

    26 kwietnia 2017 at 00:13
    Reply

    Piękne. Każda to dzieło sztuki. Na pewno są kochane i szanowane.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy