Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!

Moi Drodzy! W tym wyjątkowym, długo wyczekiwanym czasie, życzę Wam dużo zdrowia, wielu powodów do radości – tych małych i tych dużych oraz tyle optymizmu, by starczyło go na cały przyszły rok! Życzę Wam także, żebyście to Boże Narodzenie spędzili z osobami, które są Wam bliskie – rodziną i przyjaciółmi – w atmosferze miłości, wzajemnego zrozumienia i wytchnienia od zabieganej codzienności. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Każdemu z Was dużo pomyślności, szczęścia i siły do podejmowania nowych wyzwań. Niech spełnią się wszystkie Wasze noworoczne postanowienia!

Korzystając z okazji dziękuję też za wszystkie pozytywne komentarze, listy i telefony. To dla mnie ogromnie inspirujące! Robótkującym życzę samych kreatywnych pomysłów, ochoty na ich wykonanie i…. wielu chętnych na ich zakup. Wszystkiego najlepszego!!!

1 komentarze
2 polubień
Prev post: Antek – lalka waldorfska chłopiecNext post: Posumowanie roku 2016

Related posts

Komentarze

  • Sylwia

    23 grudnia 2016 at 13:45
    Reply

    Wesołych Świąt Pani Agnieszko :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy