Szmaciana lalka artystyczna dla Hani

Choć za oknami mam już jesienne widoki, lalka dla Hani przeniosła mnie z powrotem do lata i wakacji. Ponieważ jej przyszła mamusia mieszka w cieplejszym klimacie i jakby tego było mało blisko plaży (ależ to musi być cudowne dorastać w takim miejscu:))), dlatego lalka ma opalony odcień skóry, oraz jasne „wypalone” słońcem włosy. Omawiając ubiór, oprócz zwyczajowego zestawu, zaproponowałam strój kąpielowy, by lalka także mogła uczestniczyć w zabawach na świeżym powietrzu. Cieszę się, że mój pomysł spodobał się Zamawiającemu i mogłam go wykonać. Ta szmaciana dziewczynka jest szczęśliwą, beztroską duszą i nie może się już doczekać wyjazdu do domu. Wcale się jej nie dziwię, chętnie zawiozła bym ją do takiego miejsca sama:)))

Prezentację strojów zacznę od letniej sukienki, uszytej z tkaniny Liberty od London, do tego żółte buciki oraz opaska z kwiatkami. Zestaw w sam raz na upalne dni.

Zapachniało latem nieprawdaż?

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć najnowszą Lalindę w stroju kąpielowym. Lalka dla Hani jest gotowa na wyprawę na plażę! Z moich lalkowych akcesoriów wyciągnęłam nawet leżak, by jeszcze lepiej mogła sobie wyobrazić jak będzie fajnie w domu, do którego pojedzie.

A tutaj szczegóły stroju z przodu i z tyłu.

Kiedy pracuję nad strojami, staram się by można je było ze sobą łączyć. Czasem, kiedy sama wracam z plaży, zakładam na swój strój tylko spódnicę. Zobaczcie, w tym połączeniu też wygląda to fajnie.

No i wreszcie zestaw podstawowy, w którym znajduje się bluzeczka (oczywiście z krótkim rękawkiem), spódniczka, sweterek, skarpetki, buty oraz kolejne kwiatki na włosy.

Teraz lalka dla Hani ma ubranka także na chłodniejsze wieczory.

Lalka ma 46 cm wielkości i została wykonana na zamówienie.

9 polubień
Prev post: Lalki w nosidełkuNext post: Zestaw leśny

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy