Szymek – lalka szmaciana chłopiec

Ten niemowlaczek powstał na zamówienie. Miał mieć brązowe włoski i brązowe oczy. Uszyłam go dla małej dziewczynki, skupiłam się więc by na ubrankach można było ćwiczyć manualne umiejętności przyszłej mamy. Z tego też względu każde ubranko zapinane jest inaczej – pieluszki na rzepy, body na guziczki, koszulka na zatrzaski i wreszcie śpiworek na zamek. Starałam się by ubranka były luźniejsze, z jak najszerszymi rozcięciami by przebieranie lalki było dosyć lecz jednocześnie nie nazbyt proste. Ponieważ dziewczynka lubi czerwony kolor, przewija się on tu i tam w ubrankach. Mam nadzieję, że mały Szymek przypadnie dziewczynce do gustu.

Chłopiec uszyty jest z bawełny w jasnym cielistym kolorze, posiada krótkie haftowane wełniane włosy. Twarz lalki jest podrzeźbiana metodą filcowania na sucho. Jak wszystkie szyte przez mnie lalki Szymek jest wypchany owczym runem. Niemowlaczek ma ubranka, które widać na zdjęciach: dwie pieluszki, koszulkę z sowami rozpinaną z tyłu, do tego luźne spodenki, czerwone body uszyte z niemieckiej świetnej jakości dzianiny, angorowe wykonane na szydełku buciki i ciepły śpiworek. Wszystko wykonane jest z naturalnych wysokiej jakości materiałów – bawełny i wełny. Szymek jest lalką wykonaną na zamówienie.

Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda Lalka szmaciana chłopiec Lalinda

0 komentarze
19 polubień
Prev post: Patryk – lalka waldorfska chłopiecNext post: Mila – lalka szmaciana niemowlaczek

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy