Małe szmaciane laleczki

Jesteście już zmęczeni moimi kolejnymi małymi laleczkami z różowymi włosami? Ja (ku swojemu własnemu zdziwieniu) nadal nie. Zazwyczaj nie lubię powtarzalnych prac, lecz tworzenie tych maluchów sprawia mi tyle frajdy, że cieszę się za każdym razem jak dostanę na nie zamówienie. I tak ta w spodenkach powstała na zlecenie, lecz przy okazji zrobiłam drugą, która właśnie szuka domu.

Nie wymyślam kolejnych wzorów na ubranka dla lalek w tym rozmiarze. Zestaw składa się z majtek, długich podkolanówek, butów, kwiatowej opaski na głowę oraz sukienki lub koszulki i spodenek. Wierzcie mi, to i tak sporo „dłubania”.

Laleczki mają +/- 18 cm wielkości, włosy, które można układać na różne sposoby, zdejmowane ubranka i co najważniejsze rozmiar umożliwiający zabieranie jej wszędzie ze sobą!

A wyglądają jak zwykłe duże lalki, prawda?

0 komentarze
2 polubień
Prev post: Szmaciane rodzeństwoNext post: Linda- szmaciana lalka artystyczna

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy