Mały szmaciany niemowlaczek – zestaw z nosidełkiem

Nowy rok rozpoczynam małym niemowlaczkiem. Na życzenie Zamawiającego, lalka miała być „zwykła”, a więc bez podrzeźbianej twarzy, za to koniecznie z uszami (do których wykrój mieści się na paznokciu mojego małego palca). Zamawiający zażyczył sobie ponadto, bym w ubrankach i nosidełku, jeśli to możliwe, wykorzystała tkaniny z serii „Wee Wander” wyprodukowanej przez Michaela Millera. Ponieważ sama lubię te nostalgiczne obrazki, zawsze mam ich kilka w zapasie. Problem stanowiła jedynie skala. Niemowlaczek ma bowiem 20 cm i większość obrazków jest dla niego za duża. Na karczku spodenek z ledwością zmieściłam połowę postaci, za to drzewko i sarenka z innej części tkaniny świetnie sprawdziły na pościeli. Również wnętrze nosidełka ozdabiają lecące ptaki oraz rysunkowe wizerunki dzieci.

Niemowlaczek dostał ode mnie następujące ubranka: pieluszkę, bluzeczkę, spodenki z falbankami, buty, sweterek, czapkę i opaskę. Do nowego domu pojedzie wygodnie w nosidełku i pod własną pościelą. Lalka jak wszystkie szyte przeze mnie prace została wykonana z dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Mały szmaciany niemowlaczek Lalinda Mały szmaciany niemowlaczek Lalinda Mały szmaciany niemowlaczek Lalinda Mały szmaciany niemowlaczek Lalinda Mały szmaciany niemowlaczek Lalinda Mały szmaciany niemowlaczek LalindaNosidełko dla lalki Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda Ubranka dla lalek Lalinda

0 komentarze
14 polubień
Prev post: Posumowanie roku 2016Next post: Lucia – lalka szmaciana

Related posts

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy