Szmatka przytulanka – prezent dla niemowlaczka

Widoczna na zdjęciu szmatka przytulanka powstała z myślą o niemowlaczku. To kawałek materiału z głową lalki służący do zabawy, przytulania i ssania. Choć zwyczaj obdarowywania takimi zabawkami nie jest w Polsce zbyt popularny, na Zachodzie istnieje od dawna.

Szmatka przytulanka jest miła w dotyku. Najczęściej wykonana jest z welurowej bawełny, flaneli lub miękkiego płótna. Ta zabawka ma dawać małemu dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Przytulanka pachnie domem. Zaleca się nawet by najpierw mama wzięła ją na kilka nocy do swojego łóżka, dzięki czemu szybciej nasiąknie miłymi dla małego dziecka zapachami. Przytulanki są stosunkowo niewielkich rozmiarów. Często jest to ulubiony i niezastąpiony towarzysz i przyjaciel dziecka od pierwszych miesięcy życia do wieku przedszkolnego.

Przytulanka widoczna na zdjęciu została wykonana z welurowej bawełny i jerseyu i wypełniona owczym runem. Można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni, czyli jak wełnę.

szmatka przytulanka Lalinda

0 komentarze
1 like
Prev post: Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!Next post: Posumowanie roku 2016

Related posts

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy