Zuzia – lalka waldorfska 36 cm

Lalka Zuzia jest wielką miłośniczką przyrody. Uwielbia las i spacery po lesie. Poprosiła bym uszyła jej ubranka w leśnych kolorach i najlepiej z motywami roślin lub zwierzątek. Przejrzałam więc wszystkie swoje materiały i udało mi się znaleźć sztruks z jeżykiem, żołędziami i muchomorkami, białą bawełnę w roślinne motywy oraz kolorową z listkami i ptaszkami. Szkoda, że zdjęć nie udało się zrobić w lesie.

Zuzia ma 36 cm i uszyta jest z bawełny w cielistym kolorze. Włosy zostały wykonane z wełny skarpetkowej (70% wełna i 30% poliamid) w ciepłym rudym kolorze. Fryzurę można zmieniać. Jak wszystkie lalki waldorfskie, Zuzia wypchana jest owczym runem. Lalka ma ubranka które widać na zdjęciach: bluzeczkę z długim rękawem, spodnie pumpy, sztruksową sukienkę, majtki, buty i kamizelkę. Wszystko wykonane jest z naturalnych materiałów, bawełny i wełny, szyte i robione na szydełku. Zuzia jest lalką szytą na zamówienie. D/3/2012/31

1 like
Prev post: Szydełkowa rodzina wróbli – wydanie IINext post: Madzia – waldorfska lalka szmaciana 36 cm

Related posts

O mnie

Witam, mam na imię Agnieszka, z zawodu jestem plastykiem. Mieszkam w Warszawie razem z mężem i synem. Od 2012 roku pełnoetatowo zajmuję się szyciem unikatowych lalek z naturalnych materiałów. Tworzenie zabawek to moja pasja! Zapraszam do oglądania!

Najnowsze wpisy
Archiwa
Najpopularniejsze wpisy